Zmiana obowiązuje 23 czerwca 2024 (niedziela) od 13:00 do 16:00
Zgromadzenie publiczne na Trakcie Królewskim
W niedzielę 23.06.2024 r. w godz. 13:00-16:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przed budynkiem przy Al. Ujazdowskich 29/31 a następnie przemarsz na trasie: Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży – Nowy Świat przed pomnik Mikołaja Kopernika przy ul. Krakowskie Przedmieście.
W przypadku braku możliwości przejazdu, autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe.
Na trasach objazdowych dla wszystkich linii obowiązują przystanki:
- pierwsze napotkane jako stałe
- pozostałe – jako na żądanie.
ETAP 1
100
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Kruczkowskiego/ Ludna/ Rozbrat/Książęca: Rozbrat – Górnośląska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji i dalej swoją trasą;
107
w kierunku krańca Beethovena:
od skrzyżowania Krucza/ Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Czerniakowska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania Czerniakowska/ Łazienkowska/ Solec: Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Krucza i dalej swoją trasą
108
w kierunku krańca Metro Wilanowska:
KSIĄŻĘCA 02 – Kruczkowskiego – zawrotka na wys. PKP Powiśle – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Rozbrat/ Książęca/ Kruczkowskiego/ Ludna: Kruczkowskiego – KSIĄŻECA 02
116, 503
w kierunku krańca Wilanów, Natolin Płn.:
od ronda Dmowskiego: Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska i dalej swoimi trasami
w kierunku krańca Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Puławska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – rondo Dmowskiego i dalej swoimi trasami
118
w kierunku krańca Zajezdnia Woronicza:
od skrzyżowania Solec/ Ludna: Ludna – Wioślarska – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – pl. Konstytucji i dalej swoja trasą
w kierunku krańca Mariensztat:
od pl. Konstytucji: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Wioślarska – Ludna – Solec i dalej swoją trasą
127
tylko w kierunku krańca Nowe Włochy:
od skrzyżowania Solec/ Ludna: Ludna – Wioślarska – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
159
w kierunku krańca Małe Siekierki:
od pl. Konstytucji: pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Czerniakowska i dalej swoją trasa
w kierunku krańca CH Blue City:
od skrzyżowania Czerniakowska/ Łazienkowska/ Solec: Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Koszykowa i dalej swoją trasą
166
w kierunku krańca Os. Kabaty:
od skrzyżowania Ludna/ Kruczkowskiego/ Książęca/ Rozbrat: Rozbrat – Górnośląska – Solec – al. Armii Ludowej – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Pl. Hallera:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat – Ludna i dalej swoją trasą
180
w kierunku krańca Wilanów:
od ronda Dmowskiego: Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Gagarina/ Belwederska/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Puławska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – rondo Dmowskiego i dalej swoją trasą
517
tylko w kierunku krańca Ursus-Niedźwiadek:
od skrzyżowania Rozbrat/ Książęca/ Kruczkowskiego/ Ludna: Ludna – Wioślarska – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą.
ETAP 2 – Po otwarciu ul. Pięknej
100
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Kruczkowskiego/ Ludna/ Rozbrat/ Książęca: Rozbrat – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą;
108
w kierunku krańca Metro Wilanowska:
KSIĄŻĘCA 02 – Kruczkowskiego – zawrotka na wys. PKP Powiśle – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Rozbrat/ Książęca/ Kruczkowskiego/ Ludna: Kruczkowskiego – KSIĄŻECA 02
116, 180, 503
w kierunku krańca Wilanów, Natolin Płn.:
od ronda Dmowskiego: Marszałkowska – pl. Konstytucji (zawrotka na wys. budynku Hotelu MDM) – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoimi trasami
w kierunku krańca Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/ Piękna: Piękna – Marszałkowska – rondo Dmowskiego i dalej swoimi trasami
118
w kierunku krańca Zajezdnia Woronicza:
Ludna/ Kruczkowskiego/ Książęca/ Rozbrat: Rozbrat – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – pl. Konstytucji i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Mariensztat:
od skrzyżowania Piękna/ Al. Ujazdowskie: Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Rozbrat – Ludna i dalej swoją trasą
127
tylko w kierunku krańca Nowe Włochy:
od skrzyżowania Solec/ Ludna: Ludna – Wioślarska – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
166
w kierunku krańca Os. Kabaty:
od skrzyżowania Ludna/ Kruczkowskiego/ Książęca/ Rozbrat: Rozbrat – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Pl. Hallera:
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/ Piękna: Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Rozbrat – Ludna i dalej swoją trasą
517
tylko w kierunku krańca Ursus-Niedźwiadek:
od skrzyżowania Rozbrat/ Książęca/ Kruczkowskiego/ Ludna: Ludna – Wioślarska – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą.
Przepraszamy za utrudnienia.
Inne zmiany dla linii: