Zmiana obowiązuje 15 sierpnia 2024 (czwartek) od 10:30 do 12:30
Zgromadzenie publiczne na Pradze
W dniu 15.08.2024 r. (czwartek) w godz. 10:30-12:30 planowane jest zgromadzenie przed kościołem przy ul. Floriańskiej 3 a następnie przemarsz na trasie: Floriańska – Kłopotowskiego – Targowa – al. Zieleniecka do Parku Skaryszewskiego.
W przypadku braku możliwości przejazdu ul. Targową od ul. Ząbkowskiej do al. Zielenieckiej nw. linie zostaną skierowane na trasy objazdowe:
Na trasach objazdowych dla wszystkich linii obowiązują przystanki:
- pierwsze napotkane jako stałe
- pozostałe – jako „na żądanie”
102, 202
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Gocławek Wsch.:
DW. WSCHODNI (LUBELSKA) 09 – Lubelska – Bliska i dalej swoimi trasami;
w kierunku Metro Stadion Narodowy:
od skrzyżowania Bliska/ Lubelska: Lubelska – DW. WSCHODNI (LUBELSKA) 09;
120, 169, 512
tylko w kierunku Dw. Wschodni (Kijowska):
od skrzyżowania Targowa/ Ząbkowska: Ząbkowska – Markowska – Kijowska – zawrotka na wys. ul. Brzeskiej – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA)
123
tylko w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Kijowska/ Targowa: Targowa (w prawo) – zawrotka na wys. ul. Białostockiej – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – al. Poniatowskiego – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą;
135
tylko w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Zamoyskiego/ Sokola: Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona – Międzyborska i dalej swoją trasą;
138
tylko w kierunku Bokserska:
od skrzyżowania Ząbkowska/ Targowa: Targowa (w prawo) – zawrotka na wys. ul. Białostockiej – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – al. Poniatowskiego – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą;
166
tylko w kierunku Os. Kabaty:
od skrzyżowania Targowa/ Kłopotowskiego: Kłopotowskiego – Jagiellońska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – al. Poniatowskiego i dalej swoją trasą;
509
tylko w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Targowa/ Kłopotowskiego: Kłopotowskiego – Jagiellońska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – al. Poniatowskiego – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą.
Przepraszamy za utrudnienia.
Inne zmiany dla linii: