Komunikacją po „Wiankach nad Wisłą 2013”
22 czerwca br., na Podzamczu warszawiacy będą się bawić na imprezie „Wianki nad Wisłą 2013”. Po jej zakończeniu będą mieli do dyspozycji dodatkowe kursy metra, linii tramwajowych 1, 23 i 26 oraz linii autobusowych 226, 512 i N11.
Więcej metra, autobusów i tramwajów
W nocy z soboty na niedzielę, 22/23 czerwca, po zakończeniu imprezy „Wianki nad Wisłą 2013”, Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi dodatkowe kursy metra oraz wybranych linii tramwajowych i autobusowych.
Metro będzie kursowało według weekendowego rozkładu jazdy (do około godziny 2.30), przy jednoczesnym uruchomieniu dodatkowych pociągów.
Na trasy linii tramwajowych 1, 23 i 26 wyjadą dodatkowe tramwaje.
Dodatkowe autobusy pojawią się na liniach: 226 (na odcinku STARE MIASTO 01 – WIATRACZNA), 512 (na odcinku STARE MIASTO 01 – ZACISZE) oraz N11 (na odcinku STARE MIASTO 02 – DW. CENTRALNY).
118 i 185 objazdem
W sobotę, 22 czerwca, Wisłostrada na odcinku ul. Krasińskiego – most Śląsko-Dąbrowski zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Autobusy linii 118 i 185 – od około godziny 18.00 do końca kursowania – będą kursowały trasami objazdowymi:
- 118 – w kierunku pętli METRO POLITECHNIKA – od skrzyżowania Wybrzeże Gdyńskie/Krasińskiego: Krasińskiego – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra i dalej swoją trasą; w kierunku pętli BRÓDNO – PODGRODZIE – od skrzyżowania Dobra/Zajęcza: Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie i dalej swoją trasą
- 185 – w kierunku pętli URSYNÓW ZACH. od pl. Wilsona: Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra i dalej swoją trasą; w kierunku pętli GWIAŹDZISTA od skrzyżowania Dobra/Zajęcza: Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza i dalej swoją trasą.
Zapraszamy nad Wisłę!