Zmiana obowiązuje 29 listopada 2019 (piątek) od 10:00 do 14:00
Zgromadzenie publiczne i przemarsz w dn. 29.11 br.
W dniu 29 listopada br. (piątek), w godz. 10:00 – 14:00, odbędzie się zgromadzenie publiczne na pl. Bankowym a następnie przemarsz ulicami: Senatorska – Moliera – Trębacka – Krakowskie Przedmieście, Królewska, Marszałkowska na pl. Defilad.
W przypadku braku przejazdu tramwaje i autobusy zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:
TRAMWAJE
4
WYŚCIGI – … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – … – ŻERAŃ WSCH.
15
P+R AL.KRAKOWSKA – … – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – MARYMONT-POTOK
18
PKP SŁUŻEWIEC – … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – ŻERAŃ FSO
35
WYŚCIGI – … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – … – NOWE BEMOWO
AUTOBUSY
ETAP 1
Zamknięty pl. Bankowy
107
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Kierbedzia:
od skrzyżowania Andersa / al. Solidarności: al. Solidarności – al. Jana Pawła II – rondo ONZ – Świętokrzyska – Jasna i dalej swoją trasą
111
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania Moliera / Senatorska: Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Gocław:
od skrzyżowania Andersa / al. Solidarności: al. Solidarności – al. Jana Pawła II – rondo ONZ – Świętokrzyska – Nowy Świat i dalej swoją trasą
222
w obu kierunkach:
SPARTAŃSKA – … – Miodowa – Senatorska – Wierzbowa – marszałka F. Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – … – SPARTAŃSKA
520
w kierunku krańca Płocka-Szpital:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – al. Solidarności i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Marysin:
od skrzyżowania al. Solidarności / al. Jana Pawła II: al. Jana Pawła II – rondo ONZ – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
ETAP 2
Zamknięta cała trasa przemarszu
102, 105
w kierunku krańców PKP Olszynka Grochowska, Browarna:
od skrzyżowania Grzybowska / al. Jana Pawła II: al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska i dalej swoimi trasami
w kierunku krańców Młynów, Os. Górczewska:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Nowy Świat: Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – rondo ONZ – Prosta – Żelazna – Grzybowska i dalej swoimi trasami
107
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania Krucza / Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Nowolipki i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Kierbedzia:
od skrzyżowania Andersa / al. Solidarności: al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Krucza i dalej swoją trasą
111
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wisłostrada – Grodzka – al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Gocław:
od skrzyżowania Andersa / al. Solidarności: al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
116, 503
w kierunku krańców Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wisłostrada – Grodzka – al. Solidarności – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoimi trasami
w kierunku krańców Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoimi trasami
128
w kierunku krańca Pl. Piłsudskiego:
od ronda de Gaulle’a: Nowy Świat – zawrotka wokół pl. Trzech Krzyży – PL.TRZECH KRZYŻY 07
w kierunku krańca Szczęśliwice:
PL.TRZECH KRZYŻY 07 – Nowy Świat – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
175
w kierunku krańca Pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT
w kierunku krańca Lotnisko Chopina:
MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wisłostrada – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat i dalej swoją trasą
178
w kierunku krańca Konwiktorska:
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca PKP Ursus:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – rondo ONZ i dalej swoją trasą
180
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wisłostrada – Grodzka – al. Solidarności – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
222
w kierunku krańca Bielańska:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Jasna – JASNA 01
w kierunku krańca Spartańska:
JASNA 01 – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Al. Jerozolimskie – rondo de Gaulle’a i dalej swoją trasą
517
w kierunku krańca Centrum:
od przystanku DW.CENTRALNY 12: Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Śliskiej – EMILII PLATER 03
w kierunku krańca Ursus-Niedźwiadek:
EMILII PLATER 03 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą
518
w kierunku krańców Nowodwory:
ESPERANTO 03 – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoją trasą
w kierunku krańców Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – Leszno – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO 03
520
w kierunku krańca Płocka-Szpital:
od ronda Dmowskiego: Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – al. Solidarności i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Marysin:
od skrzyżowania al. Solidarności / al. Jana Pawła II: al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska i dalej swoją trasą
ETAP 3
Zamknięta ul. Marszałkowska od ul. Królewskiej do ronda Dmowskiego
178
w kierunku krańca Konwiktorska:
od ronda ONZ: al.
Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście i
dalej swoją trasą
w kierunku krańca PKP Ursus:
od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska –
Grzybowska – pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater –
Świętokrzyska i dalej swoją trasą
517
w kierunku krańca Centrum:
od przystanku DW.CENTRALNY 12: Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Śliskiej – EMILII PLATER 03
w kierunku krańca Ursus-Niedźwiadek:
EMILII PLATER 03 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą
520
w kierunku krańca Płocka-Szpital:
od ronda Dmowskiego: Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Marysin:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska i dalej swoją trasą
W czasie obowiązywania ETAPU 2 wznawia się funkcjonowanie przystanku MUZEUM NARODOWE 53, zlokalizowanego na ul. Nowy Świat za rondem de Gaulle’a w kierunku Pl. Trzech Krzyży, który obowiązuje jako stały dla linii 116, 128, 180, 222, 503.
Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:
- pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy – jako stałe
- pozostałe na trasie objazdowej – jako warunkowe
z wyjątkiem przystanków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowań, z których skręt w lewo byłby niemożliwy do wykonania.
Przepraszamy za utrudnienia.
Inne zmiany dla linii: