Prace drogowe na Saskiej Kępie
Od wtorku, 16 sierpnia do odwołania – w związku z remontem ulicy Egipskiej i Saskiej – kursowanie autobusów E-1 i 411 zostało zawieszone. Autobusy linii: 111, 117, 123, 147, 507, 509, N02, N22 i N72 kursują trasami zmienionymi, biegnącymi w większości przypadków Wałem Miedzeszyńskim.
Ulice Egipska i Saska – na odcinku od Afrykańskiej do wiaduktu nad al. Stanów Zjednoczonych – są nieprzejezdne od 16 sierpnia do odwołania.
Kursowanie autobusów linii E-1 i 411 zostało zawieszone.
Dla autobusów linii: 111, 117, 123, 147, 507, 509, N02, N22 i N72 zostały wprowadzone trasy objazdowe:
111: GOCŁAW – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Wersalska – Paryska – Zwycięzców – Saska – … – ESPERANTO
117: GOCŁAW – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Ateńska – Brukselska – … – DW. CENTRALNY – … – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Afrykańska – Bora-Komorowskiego – … – GOCŁAW
123: DW. WSCHODNI (LUBELSKA) – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Wersalska – Paryska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – … – DW.WSCHODNI (KIJOWSKA)
Autobusy linii 123 na ulicach: Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców zatrzymują się na przystankach w kierunku przeciwnym niż na trasie podstawowej.
147: STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Wersalska – Paryska – Francuska – … – DW.WSCHODNI (LUBELSKA)
507: GOCŁAW – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW.CENTRALNY
509: WINNICA – … – Saska – Zwycięzców – ZWYCIĘZCÓW (powrót: Międzynarodowa – Brazylijska – Saska)
N02, N22, N72: MARYSIN / ALEKSANDRÓW / STARE MIASTO (Karczew) – … – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Wersalska – Paryska – Francuska – rondo Waszyngtona – … – METRO MŁOCINY / DW.CENTRALNY.
Została uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z-1, która obsługuje trasę: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Afrykańska – Wał Miedzeszyński – Wersalska – Paryska – Francuska – al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY (powrót: Sokola – Targowa – Zamoyskiego).
Autobusy linii Z-1 kursują w dni powszednie co 10 min rano i po południu oraz co 15 min w pozostałych godzinach.
Szczegóły zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym.
Szczegóły zmian w ruchu drogowym.