W sobotę bieg – zmiany tras autobusów
W sobotę, 29 stycznia w godz. 11.00 – 14.00 w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, biegacze po raz kolejny policzą się z cukrzycą. W czasie biegu autobusy zmienią swoje trasy.
Uczestnicy biegu Policz się z cukrzycą wystartują z placu Defilad, przebiegną tunelem ulicy Złotej pod Marszałkowską i dalej trasą: Jasna, Świętokrzyska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorską, Moliera, marsz. F. Focha, pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska, pl. S. Małachowskiego, Kredytowa, Jasna i tunelem Złotej na metę na pl. Defilad.
W przypadku braku możliwości przejazdu autobusy linii 106, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518 będą kursowały objazdami:
106 od skrzyżowania Świętokrzyska/ Nowy Świat: Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska;
107 od pl. Bankowego: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Krucza;
111 od pl. Bankowego: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie;
116, 503, 518 w kierunku pętli Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory, od ronda gen . Ch de Gaulle’a: Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – pl. Bankowy – gen. W. Andersa – Świętojerska – Bonifraterska,
w kierunku pętli Wilanów, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży, od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. „Solidarności” – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży;
128, 175 w kierunku pętli Pl. Piłsudskiego, od ronda R. Dmowskiego: Marszałkowska – Królewska – pl. Grzybowski – Twarda – E. Plater – EMILII PLATER 01,
w kierunku pętli Szczęśliwice, Lotnisko Chopina: EMILII PLATER 01 – E. Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie;
178 w kierunku pętli Konwiktorska, od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Marszałkowska – pl. Bankowy – gen. W. Andersa – Świętojerska – Bonifraterska,
w kierunku pętli PKP Ursus / Skorosze, od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. „Solidarności” – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska;
180 w kierunku pętli Chomiczówka, od ronda gen. Ch. de Gaulle’a: Al. Jerozolimskie – Marszałkowska –pl. Bankowy – gen. W. Andersa – Nowolipki – L. Zamenhofa – M. Anielewicza,
w kierunku pętli Wilanów, od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. „Solidarności” – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży;
222 w kierunku pętli Bielańska, od ronda gen. Ch. de Gaulle’a: Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – pl. Bankowy,
w kierunku pętli Spartańska, od skrzyżowania Bielańska/ Senatorska: Wierzbowa – pl. marsz. J. Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży.
Szczegóły zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym.